KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12476684
nr 1247 6684
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Bertil Wahlberg (f. 1923), Sverige. Kvinna. Olja på duk, signerad. 70x35
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 april 2019
kl 18:45:17
7/4 22:22:01
300 kr
8/4 18:40:17
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg